Suvekool Audrus meeskonnas tegutsevad:

Silvi Tolmats – projektijuht, laagri juhataja, MTÜ esimees, loodusõpetus(2016; 2018-…)
Aili Elend –  kunst, T-särkide disain, käsitöö (2016, 2020-…)
Lauri Tolmats – administraator, suhtlemine, loovmõtlemine, läti keel ja kultuur, ettevõtlus, projektijuht (2016-…)
Rihards Andris Bērziņš – laulmine, muusika, loovmõtlemine, projekti nõukogu esimees(2017-…)
Merje Palmer – kunst, kokandus, disain (2018, 2020-…)
Keita Rudzinska – läti kultuur, ettevõtlus, infojuht (2018-…)
Dmitrijs Bažanovs – tants, koordinaator (2018-…)
Pille Raudla-Loode – MTÜ juhatuse liige (2019-…)
Gerda Tarre – puhastusteenindaja (2019-…)
Merle Ainsar – kokk (2019-…)
Vally Lõugas – kokk (2019-…)
Anne Poolak – kokk, toitlustusminister (2019-2021)
Ivi Sutt – kunst, kokandus, disain (2019-…)
Joosep Spirka – loovmõtlemine, draama, infojuht (2019-…)
Miks Galvanovskis – draama, laulmine (2019-…)
Kaia Lass – araabia keel ja kultuur (2019-…)
Ülle Vares – kunst, disain, kokandus (2020-…)
Pille Saatmäe – muusika, laulmine, klassikaline laul (2020-…)
Marika Sarapu – puhastusteenindaja (2020-…)
Liis Künnapas  – draama, näitlemine (2020-…)
Astrid Kannel – meedia, ajakirjandus, televisioon(2021-…)
Tamar Paal – kunst, loovmõtlemine, maakunst(2021-…)
Piret Vester – kunst, disain, kokandus (2021-…)
Uku Kõrre – sport, tervislik eluviis (2o21-…)
Didzis Melderis – muusika, laulmine (2021-…)
Kristiāns Jakubovskis – läti keel ja kultuur, tantsimine, õppetegevuste koordinaator (2021-…)
Elina Elend – suhtlemise alused (2021-…)

Suvekool Audrus laagrites on olnud kasvatajateks ja tegevusjuhendajateks:

Teele Killing – projektijuht, fotograafia, filmindus ja tants (2016-2017)
Kaia Vettik – kunst, disain (2016)
Kersti Killing-Jaago – kunst (2016)
Grettel Killing –  laulmine, popkoor, vokaalansamblid, hääleseade (2017)
Katrin Lepp – käsitöö ja kunst (2017)
Enn Lepp –  sportlikud mängud, loodusõpetus (2017)
Alice Närep – maastikuarhitektuur,  tants, kunst (2017)
Laura Niils –  näitlemine (2017-2018)
Sigrit Ild – tants (2017)
Seiu Muru – abikasvataja (2017)
Ants Närep –  jooga (2017)
Veera Hansberg – kokk (2017)
Eneli Ojaste – kokk (2017)
Ivor Piir – sport, ettevõtlus (2018-2019)
Marek Sild – kokk (2018)
Errit Kuldkepp – suhtlemine (2018-…)
Kai Oraste – vene keele tõlk-toimetaja (2018-2019)
Artūrs Devels – tants (2018-2020)
Elisa Johanna Lepiku – draama (2018-2019)
Kreete Tasuja – loovmõtlemine, suhtlemine (2019-2020)
Roland Laos  – draama (2019)
Jan Robert Janson – suhtlemine, sport (2018-2019)
Erik Mikkus – loovmõtlemine, eesti keel, korraldusjuht, arendusjuht (2018-2021)
Avely Kasela  – infojuht, administraator (2019)
Robert Vaher – sport (2019)
Marie-Helene Sarapuu – meedia õpetaja (2019)
Jaunika Jartsev – kunst, disain (2019)
Jass Juuremaa – riigiteadused (2019)
Veronika Meibaum – vene kultuur (2019)
Emīls Karpjuks – assistent, kultuurikorraldaja (2020-2021)
Ulla Lehtsaar – meedia, avalik esinemine, ajakirjandus (2020)
Madis Joosep Toomel – sport, draama, näitlemine (2020)
Stanislav Nemeržitski – suhtlemine. loovmõtlemine (2020-2021)
Marta Johanna Mets – turundusspetsialist (2020-2021)
Hendrik Isand – tants (2020-2021)
Siim Orgvee – sport, tervislik eluviis (2020-2021)
Kristaps Gulbis – projektijuhtimise assistent (2021)
Enrico Veensalu – sport, tervislik eluviis (2021)
Paul Poderat – meedia, avalik esinemine, loovmõtlemine (2021)