NimiPositsioon / õppeaineKontakt
Merle Ainsarkokklaager@suvekoolaudrus.ee
Ally-Ly Aokunst
Dmitrijs Bažanovstantsimine, referent-assistent
(venekeelsed koolid)
dmitrij@suvekoolaudrus.ee
Rihards Bērziņšlaulmine, muusika, arendusjuhi KT,
projektinõukogu esimees
rihards@suvekoolaudrus.ee
Aili Elenddisain, laulmine, muusikaaili@suvekoolaudrus.ee
Elina Elendsuhtlemine, draama
Miks Galvanovskis draama, laulmine, muusika
Galina Gavrilovasekretär, Ida-Eesti koordinaator
vene keel
galina@suvekoolaudrus.ee
Kristaps Gulbisläti keel(A1-C1)
projektijuhtimise konsultant
kristaps@suvekoolaudrus.ee
Boneta Bērziņa-Gulbedraama, kunst, läti keel(B1-C1)
Hendrik Isandtantsimine
Kristiāns Jakubovskisläti keel ja kultuur(A1-C2), rahvatants
Valerija Jakubovskasekretär(Vidzeme)laager@suvekoolaudrus.ee
nometne@suvekoolaudrus.ee
Astrid Kannelmeedia, televisioonitöö, ajakirjandus
Jaroslava Bologžova-Karjaksekretär (söökla infokorraldus),
Tallinna koordinaator
laager@suvekoolaudrus.ee
arved@suvekoolaudrus.ee
Errit Kuldkeppsuhtlemine, inspiratsiooniseminarid
loengutegevus
Maret Kampus-Külm suhtlemine
Liis Künnapas butafooria, draama
Kaia Lass araabia keel ja kultuur
Pille Raudla-Loodejuhatuse liigelaager@suvekoolaudrus.ee
Vally Lõugaskokk
Svetlana Malinõvaturundussekretär
(arendus- ja turundusteenistus)
laager@suvekoolaudrus.ee
Didzis Melderislaulmine, muusika, loodus
läti keel ja kultuur(A1-B2)
Erik Mikkusarendusjuht, eesti keel
(õppepuhkusel)
laager@suvekoolaudrus.ee
Jaroslava Nikolajeva-Karjussekretär
(Lõuna-Eesti haridusasutused)
kultuuripuudutus@gmail.com
Siim Orgveeasjaajamise spetsialist/sekretär
(loengutoimingud)
kultuuripuudutus@gmail.com
Roberts Ozolsläti keel(B1-C1), ettevõtlus, konsultant
(arendus- ja turundusteenistus)
roberts@suvekoolaudrus.ee
Tamar Paal kunst, disain, loovmõtlemine
Merje Palmer kunst, disain, kokandus
(lapsehoolduspuhkusel)
Hardo Piiriraamatupidaja
(arendus- ja turundusteenistus)
laager@suvekoolaudrus.ee
Paul Poderatmeedia, loovmõtlemine, kunst
Karl Robert Reinartsport, tervislik eluviiskarlrobert@suvekoolaudrus.ee
Keita Rudzinskaturundus- ja finantsjuht
(lapsehoolduspuhkusel)
rudzinska@suvekoolaudrus.ee
Edgars Kristaps Rupeiksabikasvataja
Pille Saatmäemuusika, klassikaline laul
Marika Sarapuadministraator, söökla tugipersonallaager@suvekoolaudrus.ee
Joosep Spirkainfojuht, turundusjuhi kohusetäitjajoosep@suvekoolaudrus.ee
Ivi Suttkunst, disain, kokandus
Rene Tammraamatupidaja
(arendus- ja turundusteenistus)
arved@suvekoolaudrus.ee
Gerda Tarresöökla tugipersonallaager@suvekoolaudrus.ee
Lauri Tolmatsläti keel ja kultuur(A1-B2), suhtlemine,
ettevõtlus, loovmõtlemine, majandusained,
õppetegevuste arendus- ja projektijuht
lauri@suvekoolaudrus.ee
Silvi Tolmatsloodusõpetus, laagri juhatajalaager@suvekoolaudrus.ee
Mari Torgameedia, draama, näitlemine
Brita Tõnissonkunst, abikasvataja
Lee Vanamölderabikasvataja
Ülle Vareskunst, KuKoDi valdkonna juht
Anne Veesaardraama, näitlemine
Piret Vesterkunst, disain, kokandus
Tatjana Vodolazovaraamatupidamise sekretär
(arendus- ja turundusteenistus)
arved@suvekoolaudrus.ee

Projekti nõukogu koosseis

Rihards Bērziņš projekti nõukogu esimees, keelte ja kultuuride tegevuskaardi grupi juht
Keita Rudzinskaturundus- ja finantsjuht (volitused peatatud)
Dmitrijs Bažanovskoostöö venekeelsete koolidega (volitused peatatud)
Kristaps Gulbisprojekti nõukogu arendusvaldkonna konsultant
Kristiāns Jakubovskiskoostöö venekeelsete koolidega / koostöö Läti koolidega
Lauri Tolmatsõppetegevuste arendus- ja projektijuht, MTÜ juhatuse liige, keelte ja kultuuride tegevuskaardi grupi juht
Silvi Tolmatslaagri juhataja, MTÜ juhatuse liige, looduse ja silmaringitegevuste tegevuskaardi grupi juht
Joosep Spirkainfo- ja turundusjuht
Ülle Vares*kunsti ja loominguliste tegevuste tegevuskaardi grupi juht (laiendatud koosseis)
Ülle Haavasaar*koolide esindaja (põhikoolid ja gümnaasiumid)
Pille Saatmäe*koolide esindaja (algkoolid)
Didzis Melderis*korraldusjuhtimine/üritused
* – kuulub laiendatud kooseisu